12,139FanoušciTo se mi líbí
12,139FanoušciTo se mi líbí
DomůSpoření a investováníKryptoměnySimpleCoin - recenze české kryptoměnové směnárny

SimpleCoin – recenze české kryptoměnové směnárny

SimpleCoin je kryptoměnová směnárna založená v roce 2013. SimpleCoin provozuje společnost Simple Coin s.r.o. a aktuálně nabízí verzi webu v češtině, angličtině a dalších jazycích. Můžete obchodovat Bitcoin, Litecoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Ripple, ZCash či Doge Coin za české koruny nebo eura.

Simple Coin si neúčtuje žádné poplatky. Znamená to, že bankovním převodem zašlete přesně tu částku, kterou vidíte v objednávce a taktéž do Vaší krypto peněženky bude připsána částka z objednávky. Simple Coin musí hradit poplatky za zaslání kryptoměny a poplatky bankám. Aby mohli nabízet směny i malých částek, zahrnuje tyto poplatky do konečné ceny. Toto má za následek drobný rozdíl v jednotkovém kurzu, který je zobrazen na stránce pro vytvoření objednávky.

V případě proděje kryptoměn je potřeba odpovídající částku zaslat do Simple Coin peněženky. Poplatek za tuto transakci strhává peněženka automaticky, proto se Vám odečte o trochu vetší částka něž skutečně prodáváte. Takto jsou kryptoměny navrženy.

Zřízení a vedení účtu je zdarma.

Jako u každé kryptoměnové směnárny je nutné zvážit případná rizika například úpadku společnosti. Pro směnu stačí mít na účtu ve směnárně menší sumu, zbytek může být bezpečně uložen ve vlastní kryptoměnové peněžence.

SimpleCoin je kryptoměnová směnárna založená v roce 2013. SimpleCoin provozuje společnost Simple Coin s.r.o. a aktuálně nabízí verzi webu v češtině, angličtině a dalších jazycích. Můžete obchodovat Bitcoin, Litecoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Ripple, ZCash či Doge Coin za české koruny nebo eura. Simple Coin...SimpleCoin - recenze české kryptoměnové směnárny