12,139FanoušciTo se mi líbí
12,139FanoušciTo se mi líbí
DomůSpoření a investováníKryptoměnyBinance - recenze kryptoměnové burzy v češtině

Binance – recenze kryptoměnové burzy v češtině

Binance je největší a nejpoužívanější světová kryptoměnová burza založená v roce 2017. Binance založil Changpeng Zhao, který v roce 2018 přesunul sídlo společnosti na Maltu v EU. Burza aktuálně nabízí verzi webu i v češtině. Můžete obchodovat několik set kryptoměn za české koruny, americké dolary, britské libry nebo eura.

Kryptoměnová burza Binance vznikla v polovině roku 2017 v Hongkongu. Společnost se ale musela již v září 2017 přemístit kvůli zákazu obchodování s kryptoměnami v Číně do Tokia v Japonsku. Následně v březnu roku 2018 společnost omezily nové regulace japonského a čínského trhu a ona se přesunula na Maltu. Odkud začala rozšiřovat svůj vliv také na evropský trh.

Navzdory své krátké historii se burza těší velmi dobré pověsti. Mohou za to nízké poplatky, široká nabídka kryptoměn a jiných služeb i důvěryhodné jméno zakladatele – Changpeng Zhao, který se v oboru pohybuje již řadu let, kdy pracoval jako vedoucí vývoje Blockchain nebo je spoluzakladatel společností BijieTech a OKCoin, a také skutečnost, že se burza dosud nestala obětí žádného velkého hackerského útoku, navzdory tomu, že jeden opravdu velký pokus proběhl v březnu 2018.

Zřízení a vedení účtu je zdarma.

(registrací přes náš odkaz získáte až 50 % provize)

Jako u každé kryptoměnové směnárny je nutné zvážit případná rizika například úpadku společnosti. Pro směnu stačí mít na účtu ve směnárně menší sumu, zbytek může být bezpečně uložen ve vlastní kryptoměnové peněžence.

Binance je největší a nejpoužívanější světová kryptoměnová burza založená v roce 2017. Binance založil Changpeng Zhao, který v roce 2018 přesunul sídlo společnosti na Maltu v EU. Burza aktuálně nabízí verzi webu i v češtině. Můžete obchodovat několik set kryptoměn za české koruny, americké...Binance - recenze kryptoměnové burzy v češtině