12,139FanoušciTo se mi líbí
12,139FanoušciTo se mi líbí
DomůSpoření a investováníKryptoměnyCoinBank - recenze české kryptoměnové směnárny

CoinBank – recenze české kryptoměnové směnárny

CoinBank je kryptoměnová směnárna založená v roce 2017. CoinBank provozuje společnost MipSoftware s.r.o. a aktuálně nabízí verzi webu v češtině. Můžete obchodovat několik set kryptoměn za české koruny, americké dolary nebo eura.

CoinBank si neúčtuje vlastní poplatky. Znamená to, že bankovním převodem zašlete přesně tu částku, kterou vidíte v objednávce a taktéž do Vaší krypto peněženky bude připsána částka z objednávky. CoinBank zahrnuje svoji provizi do konečné nabídkové ceny.

Zřízení a vedení účtu je zdarma.

(při registraci přes náš odkaz můžete po ověření účtu a obchodu s alespoň 10 000 korunami získat odměnu 400 korun)

Jako u každé kryptoměnové směnárny je nutné zvážit případná rizika například úpadku společnosti. Pro směnu stačí mít na účtu ve směnárně menší sumu, zbytek může být bezpečně uložen ve vlastní kryptoměnové peněžence.

CoinBank je kryptoměnová směnárna založená v roce 2017. CoinBank provozuje společnost MipSoftware s.r.o. a aktuálně nabízí verzi webu v češtině. Můžete obchodovat několik set kryptoměn za české koruny, americké dolary nebo eura. CoinBank si neúčtuje vlastní poplatky. Znamená to, že bankovním převodem zašlete přesně...CoinBank - recenze české kryptoměnové směnárny