12,139FanoušciTo se mi líbí
12,139FanoušciTo se mi líbí
DomůSpoření a investováníKryptoměnyCoinmate - recenze české kryptoměnové burzy

Coinmate – recenze české kryptoměnové burzy

Coinmate je kryptoměnová směnárna založená v roce 2014 Čechy Danem Houškou a Romanem Valihrachem. Coinmate provozuje společnost Confirmo a aktuálně nabízí verzi webu v češtině i angličtině. Můžete obchodovat BTC, LTC, ETH, XRP, DASH, BCH a DAI za fiat měnu, jako jsou eura nebo české koruny.

Confirmo.net (Confirmo Ltd nyní Confirmo s.r.o.) je jednou z nejrychleji rostoucích společností v obchodování s bitcoiny se sídlem na Slovensku. Confirmo poskytuje globální a okamžitou platební bránu postavenou na virtuální měně bitcoin – typu peer-to-peer. Bere na sebe riziko směnného kurzu bitcoinů a usnadňuje obchodníkům přijímat bitcoiny stejně jako kreditní karty nebo PayPal.

Confirmo s.r.o. uvádí, že spolupracuje se slovenskými regulačními úřady. Prostředky klientů jsou zajištěny pomocí peněženek Trezor.

Otevření účtu na Coinmate je bezplatné a lze obchodovat jakékoliv množství prostředků. Díky české podpoře a české lokalizaci je tato směnárna vhodná pro české klienty.

Jako u každé kryptoměnové směnárny je nutné zvážit případná rizika například úpadku společnosti. Pro směnu stačí mít na účtu ve směnárně menší sumu, zbytek může být bezpečně uložen ve vlastní kryptoměnové peněžence.

Coinmate je kryptoměnová směnárna založená v roce 2014 Čechy Danem Houškou a Romanem Valihrachem. Coinmate provozuje společnost Confirmo a aktuálně nabízí verzi webu v češtině i angličtině. Můžete obchodovat BTC, LTC, ETH, XRP, DASH, BCH a DAI za fiat měnu, jako jsou eura nebo...Coinmate - recenze české kryptoměnové burzy