Vyloučení odpovědnosti – informace o riziku

Server FinTOP.cz neposkytuje osobní finanční poradenství. FinTOP.cz přináší pouze subjektivní hodnocení na základě vlastních znalostí. Uvedené informace nemusí být přesné ani aktuální. Každý si musí zvážit případná rizika spojená s investicí nebo využitím zmíněné služby. Na webu je umístěn product placement.

Finanční produkty nabízené společnostmi zmíněními či odkazovanými na serveru FinTOP.cz nesou v případě obchodování s kryptoměnami, akciemi, binárními opcemi či CFD vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech prostředků.

CFD: Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroj a ve spojení s využitím finanční páky nesou významné riziko rychlého vzniku finanční ztráty. V případě CFD dochází u 70 až 90 % klientů společnosti ke vzniku finanční ztráty. Je nutné si uvědomit, že v případě CFD může společnost profitovat ze ztráty klienta, proto nemusí být vhodné využívat investiční rady dané společnosti.

Každý musí zvážit svoji odbornost v dané problematice a uvědomit si vysoké riziko ztráty finančních prostředků. Všechna data, informace a jiné údaje vedené na webu FinTOP.cz nejsou individuální investiční či obchodní doporučení a jsou určeny výhradně k informativním či studijním účelům na základě subjektivních znalostí daného autora. Na základě výše uvedeného nebylo při vytváření obsahu na FinTOP.cz postupováno zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu upravujících pravidla pro analýzu investičních příležitostí nebo doporučení.

Provozovatel webu FinTOP.cz ani další spolupracovníci webu včetně autorů nejsou v rámci vytváření obsahu registrování u ČNB jako broker, investiční poradce či makléř.

Pokud se rozhodnete investovat své peníze, nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit. Vždy je nutné mít na paměti možná rizika.