12,139FanoušciTo se mi líbí
12,139FanoušciTo se mi líbí
DomůNákupyCashbackKuponer - recenze služby pro získání peněz zpět z nákupu online

Kuponer – recenze služby pro získání peněz zpět z nákupu online

Kuponer.cz je slevový portál, který existuje už od roku 2013. Na českém (a slovenském) internetu tedy úspěšně působí více než 10 let. Řadí se přitom mezi takové projekty, jako je Tipli.cz, Plnapenezenka.cz nebo Refunfo.cz. Daný web nabízí nejen slevy a slevové kupóny na nejrůznější e-shopy, ale kromě toho lze využít rovněž cashback. Mezi pozitiva je možné počítat rovněž rozličné bonusy. Na následujících řádcích se nicméně také dozvíte, zda jsou s touto službou spojeny také nějaké nedostatky.

Slevové kupóny a cashback

Slevové kupóny je možné využít jednoduše tak, že je uplatníte během objednávkového procesu dle požadavků daného e-shopu. Jedná se o standardní cestu, jak ušetřit při online nákupu. Kuponer.cz nabízí rovněž cashback, což je specifická forma finanční úspory, na kterou se zaměřují některé slevové portály. S jejich pomocí sice neušetříte při samotném nákupu, ale až po jeho učinění. Pokud se na Kuponeru zaregistrujete, bude vám část utracených peněz vrácena na vytvořený účet a následně si je lze nechat vyplatit na svůj bankovní účet.

Služba cashback existuje zhruba od roku 2010 a v současné době už ji nabízejí mnohé tuzemské portály. Kuponer.cz nicméně nabízí nejvyšší cashback v Česku. K dispozici totiž mj. máte i tzv. Premium cashback, který je možné aktivovat při splnění určitých podmínek ve správě svého uživatelského účtu. Jedná se přitom o službu, díky které je možné získat až o 82 % vyšší odměny. Pokud tedy nakupujete na internetu často, může se jednat o opravdu zajímavou finanční úsporu.

Bonusy za registraci

Bonusy pro registrované uživatele jsou už dnes také v online světě standardem, a to nejen v rámci slevových portálů. Na Kuponeru má samozřejmě schválení bonusů určité podmínky, nicméně díky skutečnosti, že je výše zmíněný cashback podmíněn tak jako tak registrací, jedná se o příjemnou výhodu navíc. Navíc jich lze získat hned několik. Jaké možnosti máte konkrétně?

  • Za samotnou registraci získáte bonus ve výši 60 Kč.
  • Pokud si stáhnete plugin do prohlížeče (platí jen pro Google Chrome), získáte dalších 25 Kč.
  • Doporučíte-li službu některému ze svých známých, odměnou vám bude 200 Kč.

Obchody a uživatelé

Kuponer nabízí slevy do nejrůznějších e-shopů. Může se tedy jednat o největší internetové obchody v České republice, ale také o menší specializované e-shopy. Zaměřit se lze hned na 12 různých kategorií od nábytku přes elektroniku až po oblečení. Portál má aktuálně více než 100 000 registrovaných uživatelů, což svědčí o jeho velké oblibě mezi českými uživateli. Přispívá k tomu i dosti jednoduchá registraci, kterou zvládnete v několika krocích (lze ji provést přes web, Facebook či Google).

Mezi výhody je možné počítat rovněž možnost výplaty už od 1 Kč či zákaznickou podporu i během víkendů. Za určité negativum by šlo naopak považovat vyplacení výše zmíněných bonusů či možnost využití služby Premium cashback až po dosažení odměn v určité finanční výši za určité časové období, to je ovšem zcela běžné. Zmínit musíme také absenci věrnostního programu. Na druhou stranu právě bonusy či Premium cashback fungují v určitém smyslu tak, že je mohou využít pouze pravidelní uživatelé. Kuponer.cz tedy doporučujeme minimálně vyzkoušet.

Výhody služby

  • Bezplatná, Premium cashback pro časté uživatele
  • Přes 900 českých, slovenských i světových e-shopů
  • Lištička do prohlížeče Chrome

Pro koho je služba vhodná?

Bezplatnou cashbackovou službu by měl využívat každý nakupující na Internetu, protože může získat část peněz z každého nákupu zpět.

Kuponer.cz je slevový portál, který existuje už od roku 2013. Na českém (a slovenském) internetu tedy úspěšně působí více než 10 let. Řadí se přitom mezi takové projekty, jako je Tipli.cz, Plnapenezenka.cz nebo Refunfo.cz. Daný web nabízí nejen slevy a slevové kupóny na nejrůznější...Kuponer - recenze služby pro získání peněz zpět z nákupu online