12,139FanoušciTo se mi líbí
12,139FanoušciTo se mi líbí
DomůNákupyCashbackHamty - recenze služby pro získání peněz zpět z nákupu online

Hamty – recenze služby pro získání peněz zpět z nákupu online

V současné době existují na českém internetu služby Plná Peněženka nebo Vratné Peníze, které stejně jako Hamty umožňují získat až několik desítek procent z každého online nákupu zpět.

Služba Hamty funguje na principu navrácení části provize z vašeho nákupu na spolupracujících webech, mezi které patří i velké internetové obchody. Získáte tak vlastně slevu formou proplacení části uhrazené ceny objednávky zpět oproti běžnému nákupu v daném obchodu. Nejvyšší cashback je až 50 %. V průměru můžete získat zpět 1 až 15 % z každého nákupu v eshopu, který je zapojen do systému Hamty, kde je nyní přes 1200 eshopů. Navíc již za první nákupy obdržíte 50 korun zdarma. Hamty uvádí, že vrací více peněz než konkurenční služby. Na druhou stranu si strhává roční poplatek z odměn. Nevýhodou je, že při nevyužívání může dojít k expiraci kreditu.

Systém poskytuje navíc doplněk do prohlížeče, který Vás upozorní, že se nacházíte na stránkách e-shopu, který umožňuje vrátit část peněz zpět přes Plná peněženka. Díky tomu můžete vždy snadno aktivovat službu při nákupu ve vašem oblíbeném internetovém obchodě, a tak získat část peněz zpět.

Hamty je založena na partnerské spolupráci bez ohledu na způsob platby, proto lze získané peníze zpět kombinovat i s dalšími službami, které mohou například nabízet peníze zpět za platbu kreditní kartou.

Výhody služby

  • Bezplatná
  • Přes 1200 českých, slovenských i světových e-shopů
  • Bonus za instalaci lištičky do prohlížeče
  • Lištička do prohlížeče, mobilní aplikace

Pro koho je služba vhodná?

Bezplatnou cashbackovou službu by měl využívat každý nakupující na Internetu, protože může získat část peněz z každého nákupu zpět.

V současné době existují na českém internetu služby Plná Peněženka nebo Vratné Peníze, které stejně jako Hamty umožňují získat až několik desítek procent z každého online nákupu zpět. Služba Hamty funguje na principu navrácení části provize z vašeho nákupu na spolupracujících webech, mezi které patří...Hamty - recenze služby pro získání peněz zpět z nákupu online