12,139FanoušciTo se mi líbí
12,139FanoušciTo se mi líbí
DomůNákupyCashbackPorovnej24 - recenze služby pro získání peněz zpět z nákupu online

Porovnej24 – recenze služby pro získání peněz zpět z nákupu online

V současné době existují na internetu služby jako Porovnej24, které umožňují získat až několik desítek procent z každého online nákupu zpět. Porovnej24.cz se nespecializuje přímo na cashback e-shopů, ale má ho jako doplňkovou službu k porovnání cen služeb.

Služba Porovnej24 funguje také na principu navrácení části provize z vašeho nákupu na spolupracujících webech, mezi které patří i velké internetové obchody. Získáte tak vlastně slevu formou proplacení části uhrazené ceny objednávky zpět oproti běžnému nákupu v daném obchodu. Maximální odměna se pohybuje kolem 20 %. V průměru můžete získat zpět 1 až 10 % z každého nákupu v eshopu, který je zapojen do systému Porovnej24, kde je nyní přes 1000 eshopů. Navíc obdržíte bonus 200 korun.

Služba Porovnej24 je založena na partnerské spolupráci bez ohledu na způsob platby, proto lze získané peníze zpět kombinovat i s dalšími službami, které mohou například nabízet peníze zpět za platbu kreditní kartou.

Výhody služby

  • Bezplatná
  • Přes 1000 českých, slovenských i světových e-shopů

Pro koho je služba vhodná?

Bezplatnou cashbackovou službu by měl využívat každý nakupující na Internetu, protože může získat část peněz z každého nákupu zpět.

V současné době existují na internetu služby jako Porovnej24, které umožňují získat až několik desítek procent z každého online nákupu zpět. Porovnej24.cz se nespecializuje přímo na cashback e-shopů, ale má ho jako doplňkovou službu k porovnání cen služeb. Služba Porovnej24 funguje také na principu navrácení...Porovnej24 - recenze služby pro získání peněz zpět z nákupu online