12,139FanoušciTo se mi líbí
12,139FanoušciTo se mi líbí
DomůNákupyCashbackPicodi - recenze služby pro získání peněz zpět z nákupu online

Picodi – recenze služby pro získání peněz zpět z nákupu online

V současné době existují na internetu služby jako Picodi, které umožňují získat až několik desítek procent z každého online nákupu zpět. Picody je polská služba, která se zaměřuji i na české uživatele.

Služba Picodi funguje na principu navrácení části provize z vašeho nákupu na spolupracujících webech, mezi které patří i velké internetové obchody. Získáte tak vlastně slevu formou proplacení části uhrazené ceny objednávky zpět oproti běžnému nákupu v daném obchodu. Maximální odměna se pohybuje kolem 20 %. V průměru můžete získat zpět 1 až 10 % z každého nákupu v eshopu, který je zapojen do systému, kde je nyní přes 400 eshopů. Picodi připravuje také množství akcí a slevových kuponů.

Systém poskytuje navíc doplněk do prohlížeče, který Vás upozorní, že se nacházíte na stránkách e-shopu, který umožňuje vrátit část peněz zpět přes Plná peněženka. Díky tomu můžete vždy snadno aktivovat službu při nákupu ve vašem oblíbeném internetovém obchodě, a tak získat část peněz zpět.

Služba Picodi je založena na partnerské spolupráci bez ohledu na způsob platby, proto lze získané peníze zpět kombinovat i s dalšími službami, které mohou například nabízet peníze zpět za platbu kreditní kartou.

Výhody služby

  • Bezplatná
  • Prohlížečová lišta
  • Přes 400 českých, slovenských i světových e-shopů

Pro koho je služba vhodná?

Bezplatnou cashbackovou službu by měl využívat každý nakupující na Internetu, protože může získat část peněz z každého nákupu zpět.

V současné době existují na internetu služby jako Picodi, které umožňují získat až několik desítek procent z každého online nákupu zpět. Picody je polská služba, která se zaměřuji i na české uživatele. Služba Picodi funguje na principu navrácení části provize z vašeho nákupu na...Picodi - recenze služby pro získání peněz zpět z nákupu online