12,139FanoušciTo se mi líbí
12,139FanoušciTo se mi líbí
DomůPůjčkyZonky - recenze poskytovatele rychlých půjček

Zonky – recenze poskytovatele rychlých půjček

Zonky je poskytovatel spotřebitelských úvěrů. Společnost se stala průkopníkem v tzv. P2P lending, koncept však 1. listopadu 2021 opustila, když přestala nabízet manuální investování. Vlastníkem Zonky je česká investiční skupina PPF. Zonky, resp. Benxy s.r.o. se k 1. prosinci 2021 sloučila s bankou Air Bank a.s.

Po sloučení s Air Bank se Zonky stává částečně již bankovním poskytovatelem půjček. Provozovatel Zonky česká banka AirBank vychází také mezi nejlepšími poskytovateli půjček dle hodnocení Člověka v tísni. Deklarovaná výše úroků i další podmínky patří mezi ty nejlepší na trhu, proto lze zvážit i podmínky nabídky půjčky od Zonky a porovnat je s případnými dalšími možnostmi půjček.

Zonky je poskytovatel spotřebitelských úvěrů. Společnost se stala průkopníkem v tzv. P2P lending, koncept však 1. listopadu 2021 opustila, když přestala nabízet manuální investování. Vlastníkem Zonky je česká investiční skupina PPF. Zonky, resp. Benxy s.r.o. se k 1. prosinci 2021 sloučila s bankou Air...Zonky - recenze poskytovatele rychlých půjček