12,139FanoušciTo se mi líbí
12,139FanoušciTo se mi líbí
DomůNákupyCashbackPlná Peněženka - recenze služby pro získání peněz zpět z nákupu online

Plná Peněženka – recenze služby pro získání peněz zpět z nákupu online

V současné době existují na českém internetu služby jako Plná Peněženka, které umožňují získat až několik desítek procent z každého online nákupu zpět.

Služba funguje na principu navrácení části provize z vašeho nákupu na spolupracujících webech, mezi které patří i velké internetové obchody. Získáte tak vlastně slevu formou proplacení části uhrazené ceny objednávky zpět oproti běžnému nákupu v daném obchodu. Nejvyšší poměr cashback je až 25 %. V průměru můžete získat zpět 1 až 10 % z každého nákupu v eshopu, který je zapojen do systému, kde je nyní přes 900 eshopů. Navíc již za první nákupy obdržíte 60 korun zdarma.

Systém poskytuje navíc doplněk do prohlížeče, který Vás upozorní, že se nacházíte na stránkách e-shopu, který umožňuje vrátit část peněz zpět přes Plná peněženka. Díky tomu můžete vždy snadno aktivovat službu při nákupu ve vašem oblíbeném internetovém obchodě, a tak získat část peněz zpět.

Další výhodou je napojení na MallPay a významné provizní sítě, díky čemuž nabízí velký počet eshopů, kde je možné získat peníze zpět.

Plná peněženka je založena na partnerské spolupráci bez ohledu na způsob platby, proto lze získané peníze zpět kombinovat i s dalšími službami, které mohou například nabízet peníze zpět za platbu kreditní kartou.

Výhody služby

  • Bezplatná, věrnostní program
  • Přes 900 českých, slovenských i světových e-shopů
  • Bonus za instalaci lištičky do prohlížeče
  • Lištička do prohlížeče

Pro koho je služba vhodná?

Bezplatnou cashbackovou službu by měl využívat každý nakupující na Internetu, protože může získat část peněz z každého nákupu zpět.

V současné době existují na českém internetu služby jako Plná Peněženka, které umožňují získat až několik desítek procent z každého online nákupu zpět. Služba funguje na principu navrácení části provize z vašeho nákupu na spolupracujících webech, mezi které patří i velké internetové obchody. Získáte tak...Plná Peněženka - recenze služby pro získání peněz zpět z nákupu online