12,139FanoušciTo se mi líbí
12,139FanoušciTo se mi líbí
DomůSpoření a investováníKryptoměnyBit.plus - recenze české kryptoměnové směnárny

Bit.plus – recenze české kryptoměnové směnárny

Bit.plus je kryptoměnová směnárna založená původně jako BitStock Martinem Stránským v roce 2014. Bit.plus provozuje společnost wBTCb.cz, s.r.o. a aktuálně nabízí verzi webu v češtině, polštině i angličtině. Můžete obchodovat BTC za české koruny.

Bit.plus spustil také síť fyzických bitcoinmatů. Obchodní platforma EasyCoin byla spuštěna, aby umožnila nákup a prodej bitcoinů za pomoci více než 360 trafik GECO v České a Slovenské republice. Společnost je založena jako World BTC Business SE (evropská společnost) a sídlí v Praze, Česká republika.

Při nákupu bitcoinu se platí standardní poplatky sítě, které se platí všude. Bit.plus si neúčtuje další poplatky, svoji provizi již zahrnuje do nabízeného nákupního či prodejního kurzu bitcoinu (tzv. spready se pohybují kolem 5 %). Maximální limity obchodů se liší dle úrovně ověření účtu.

Zřízení a vedení účtu je zdarma.

(při registraci přes náš odkaz získáte až 50 % provize)

Jako u každé kryptoměnové směnárny je nutné zvážit případná rizika například úpadku společnosti. Pro směnu stačí mít na účtu ve směnárně menší sumu, zbytek může být bezpečně uložen ve vlastní kryptoměnové peněžence.

Bit.plus je kryptoměnová směnárna založená původně jako BitStock Martinem Stránským v roce 2014. Bit.plus provozuje společnost wBTCb.cz, s.r.o. a aktuálně nabízí verzi webu v češtině, polštině i angličtině. Můžete obchodovat BTC za české koruny. Bit.plus spustil také síť fyzických bitcoinmatů. Obchodní platforma EasyCoin byla spuštěna,...Bit.plus - recenze české kryptoměnové směnárny