12,139FanoušciTo se mi líbí
12,139FanoušciTo se mi líbí
DomůNákupyCashbackVratné peníze - recenze služby pro získání peněz zpět z nákupu online

Vratné peníze – recenze služby pro získání peněz zpět z nákupu online

V současné době existuje na českém internetu služba Vratné Peníze, která umožňuje získat až několik desítek procent z každého online nákupu zpět. Službu Vratné Peníze provozuje společnost RetailInfo, s. r. o., kterou vlastní provozovatel portálu iDnes, kterým je Mafra a. s.

Služba funguje na principu navrácení části provize z vašeho nákupu na spolupracujících webech, mezi které patří i velké internetové obchody. Získáte tak vlastně slevu formou proplacení části uhrazené ceny objednávky zpět oproti běžnému nákupu v daném obchodu. V průměru tak můžete získat zpět 1 až 10 % z každého nákupu v eshopu, který je zapojen do systému Vratné Peníze, kde je nyní přes 500 eshopů. Navíc již za registraci obdržíte Kč 50,- zdarma rovnou na svůj účet.

Systém poskytuje navíc doplněk do prohlížeče, který Vás upozorní, že se nacházíte na stránkách e-shopu, který umožňuje vrátit část peněz zpět přes Vratné Peníze. Díky tomu můžete vždy snadno aktivovat Vratné Peníze při nákupu ve vašem oblíbeném internetovém obchodě, a tak získat část peněz zpět. Nevýhodou je, že získané prostředky mohou po roce expirovat, pokud je zákazník nevybere.

Další výhodou je napojení na mobilní aplikaci Portmonka, kde lze snadno spravovat čísla věrnostních karet obchodů či získat další slevové kupóny.

Vratné Peníze jsou založeny na partnerské spolupráci bez ohledu na způsob platby, proto lze získané peníze zpět kombinovat i s dalšími službami, které mohou například nabízet peníze zpět za platbu kreditní kartou.

Výhody služby

  • Bezplatná, věrnostní program
  • Přes 500 českých, slovenských i světových e-shopů
  • Bonus 50 korun za registraci
  • Plugin do prohlížeče, mobilní aplikace

Pro koho je služba vhodná?

Bezplatnou cashbackovou službu by měl využívat každý nakupující na Internetu, protože může získat část peněz z každého nákupu zpět.

V současné době existuje na českém internetu služba Vratné Peníze, která umožňuje získat až několik desítek procent z každého online nákupu zpět. Službu Vratné Peníze provozuje společnost RetailInfo, s. r. o., kterou vlastní provozovatel portálu iDnes, kterým je Mafra a. s. Služba funguje na principu navrácení...Vratné peníze - recenze služby pro získání peněz zpět z nákupu online